Catering na przyjęcie – co warto w nim znaleźć?

Catering

Typowe menu weselne na przyjęciu zawiera zwykle przystawki i przekąski typu finger food. Do typowych przystawek należą skrzydełka z kurczaka, dip z owoców morza i przegrzebki w bekonie.

Przykładowe menu na catering

Sałatka z makreli na lunch, podana na mieszanej zieleninie, z serem feta i orzeszkami piniowymi na boku. Herbata lub kawa do picia jako przekąska po obiedzie; wystarczy jedno ciasteczko z kawałkami czekolady!

Na obiad półmiski z duszonym mięsem (do wyboru wieprzowina, baranina lub wołowina), do tego ziemniaki, kluski, patera sosów, wybór surówek i dodatki takie jak bigos.

Catering na imprezę firmową

Catering na imprezy firmowe to fantastyczny sposób na zbliżenie firmy i wzmocnienie relacji. Zwiększenie współpracy w zespole może pobudzić kreatywność, a także pomóc pracownikom rozwinąć przyjaźnie poza środowiskiem pracy dzięki wspólnym doświadczeniom. Imprezy firmowe zawsze mogą być nadmiernie stymulujące - niezdrowa mieszanka alkoholu, kofeiny, cukru i przetworzonej żywności nigdy nie poprawia wydajności pracy ani nastroju!

Catering podczas takich imprez może zapewnić posiłki, które nastawią pracowników na sukces, dostarczając im zdrowych opcji, takich jak świeże produkty i produkty pełnoziarniste, które sprawią, że będą czuli się pełni energii, a nie ospali.

Przykładowe menu na przyjęcie

Menu na przyjęcie może się mocno różnić w zależności od rodzaju imprezy i preferencji smakowych osób, dla których będzie wystawiane przyjęcie.

Dla osób kochających mięso, posiadamy szeroki wybór potraw mięsnych, także tych tradycyjnych.

Dla osób będących na diecie wegańskiej lub wegetariańskiej posiadamy zróżnicowaną ofertę tradycyjnych polskich dań, które są skomponowane z najlepszych jakościowo substytutów mięsa.

Ostatnie artykuły


Co jeść na śniadanie, obiad i kolację w diecie bezmięsnej?

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie diety roślinnej jest jedzenie warzyw. Można je jeść na surowo lub dodawać d

Organizacja wycieczek w restauracji

Można to zrobić, opracowując menu z niezbędnymi składnikami, a następnie stosując instrukcje gotowania, które

Jak zaplanować wesele tak żeby było idealne?

Planowanie ślubu to długi proces organizowania, zarządzania i wykonywania wszystkich szczegółowych czynności,

Jak zaplanować przyjęcie?

Wszystko zaczyna się od tego, gdzie chcesz zorganizować przyjęcie. Jeśli ma się ono odbyć we wnętrzu, oznacza